Samsung Galaxy C7 Ekran Değişimi 🇹🇷 | SM-C7000

38
30Samsung Galaxy C7 ekran değişimi nasıl yapılır GSM İletişim teknik servis odasında çekilmiş olan bu videomuz aracılığı ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy C7 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy C7 ekranı kırıldı ise alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

1. Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 30 dakikadır.
2. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.
3. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
4. Orjinal ürün kullanılır.
5. Ekran değişimi sonrası cihazı dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
6. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
7. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy C7 ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları 02165504060 numaralı müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Nguồn: https://keralafolkloreakademy.com/

Xem thêm bài viết khác: https://keralafolkloreakademy.com/cong-nghe/

38 COMMENTS

 1. hocam bende de bi c7 var mürekkep akması vardı ekranı değiştirdim dokunmatik çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor sizce sorun neyden kaynaklı?

 2. Merhabalar c7 ekran değişimi yapıyor musunuz yapıyorsanız kaça yapıyorsunuz acaba benim de c7 telefonum var ve telefoncu ekranın bozulduğunu söyledi

 3. C7 ekran değişim fiyatı ne kadar dır. + arka kamera lens camı takılacak cam düşmüş kasadan kendi kendine kayboldu

 4. Hocam kolay gelsin birşey soracağım elimde c7 var ama değişik bir sorunu var ekran kapalıyken açmaya tuşuna basınca ekranda mavi mor ışıklar yanıp sönüyor ama sonra açılıyor ve açıkkende hiçbirşey sorun kalmıyor sizde sorun nedir

 5. Samsung c700 arka kamerasını değiştirecem teknik servis 250 lira para istedi ve ekranın kırılma riski var onuda göze alacaksınız kırarsam 450 lira daha alırım dedi bende internetten kamerayı aldım geldi şimdi kendim takmayı deneyecem nelere dikkat etmeliyim ekrana ilk nerden girmeliyim ayırmaya ısıtınca bırakırmı yapışkan

 6. Hello. I was trying to fix my phone following every single step you do in this video. I bought the screen replacement but when I put it on it didn’t show anything. Is it possible that I got the wrong replacement? It looks slightly different from the one I removed. What do you think? Let me know. Thanks.

 7. Do you use hot air at the beginning in the screen? I want to replace mine, here in California phone techs don't know about this phone. I have the replacement, but I'm afraid I'll damage it. So I want to know if first what you used was hot air. Thanks.

 8. Selamlar, elinize sağlık. En son ekranı yapıştırırken kullandığınız yapışkanı öğrenebilir miyim? Ayrıca bazı servislerde ekran değişiminden sonra sterilizasyon makinesi gibi içinde mor ışığın olduğu bir cihazda bekletiyorlar telefonu nedeni nedir acaba?

 9. Merhaba, öncelikle profesyonel çalışmanızı tebrik ediyorum bi onarım ancak bu kadar keyifle izlenir.
  C7 kamera değişim ücreti ne kadar acaba ?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here